0 کد تخفیف موجود

تخفیف Scarf24 | کد تخفیف Scarf24 در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف Scarf24

پروی آنلاین در اسکارف 24 !

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف Scarf24

کد تخفیف Scarf24

پروی آنلاین در اسکارف 24 !

خرید امروزه خانواده ها اکثر نیازهای خود را از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین تهیه می کنند و این موضوع در شهرهای بزرگی نظیر تهران به یک نیاز تبدیل شده است. صرف وقت و هزینه کمتر تنها یکی از فواید استفاده از فروشگاه های آنلاین است.

در این بین شاید خیلی ها مخصوصا خانم ها به فروشگاه های آنلاین لباس نگاه مثبتی ندارند چرا که از نظر آن ها انتخاب لباس بدون پرو کردن امکان پذیر نیست. 

فروشگاه Scarf 24 ارائه کننده انواع شال و روسری، با فراهم آوردن پروی محصولات خود، این کمبود را تا حدودی رفع کرده است. پس از خرید از فروشگاه اسکارف 24 دو نمونه اضافه از محصول خریداری شده برای پرو همراه با محصول اصلی برای خریدار ارسال می شود. به این صورت این امکان برای خریدار فراهم می شود تا دو نمونه اضافی را پرو کند و انتخاب نهایی را در منزل انجام دهد.

فروشگاه آنلاین اسکارف 24 با انجام نظرسنجی و جمع آوری نظرات و پیشنهادات گروه کثیری از بانوان در سرتاسر کشور به این نتیجه رسیده است که اکثر خانم ها به کیفیت بالا، قیمت مناسب و همچنین تنوع محصولات اهمیت بیشتری می دهند.

نتایج به دست آمده به تیم اسکارف 24 کمک کرد تا حساسیت بیشتری در این زمینه به خرج دهند و محصولاتی با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را به بانوان ارائه کند. تنوع طرح و رنگ محصولات اسکارف 24 نظر بانوان مشکل پسند را نیز جلب می کند.

امکان دیگر ضمانت بازگشت 7 روزه خرید می باشد که در صورت مغایرت محصول با اطلاعات موجود در وب سایت و هرگونه مشکل دیگر خریدار می تواند با تماس با پشتیبانی سایت درخواست خود را اعلام کند.

سفارش در اسکارف 24 در همه ساعت ها و همه روزه امکان پذیر است و خرید شما ظرف 24 ساعت با پیک به دستتان می رسد. سفارش های شهرستان ها از 48 تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش تحویل داده می شود. 

کسانی که به عضویت یکساله اسکارف 24 درآمده اند می توانند از ارسال رایگان محصولات بهره مند شوند. همچنین اعضا مشمول تخفیف های طلایی 25 درصدی اسکارف 24 نیز می شوند.

اسکارف 24 کار را برای آقایان نیز راحت کرده؛ آن هایی که علاقه ای به خرید ندارند و همیشه آرزو داشته اند آن چه می خواهند همه یک جا در دسترس باشد تا هدیه ای خاص برای عزیزشان تهیه کنند.

جهت استفاده از کد تخفیف به www.scarf24.com مراجعه نمایید

کد تخفیف غیرفعال

٪25 تخفیف

کد تخفیف 25 درصدی اسکارف 24

مهلت خرید: تمام شد
3,000 تومان تمام شد