بسته‌های پرتخفیف مجموعه‌ای از پیشنهادهای مرتبط و نزدیک به هم هستند که نه تنها انتخاب را برای شما ساده‌تر می‌کنند، بلکه شامل تخفیف‌‌های بیشتری هم می‌شوند. افرادی که به زیبایی و سلامت خود اهمیت می‌‎دهند اغلب زمان زیادی برای استفاده از خدمات مورد نیازشان صرف می‌کنند. از طرفی پیدا کردن مرکز قابل اطمینانی که تمام خدمات زیبایی و پزشکی را با هم انجام دهد، کار راحتی نیست. بسته‌ی پرتخفیف پزشکی و سلامت مخصوص افرادی است که به ظاهر و سلامتی خود اهمیت می‌دهند و در عین حال دوست دارند از خدمات پزشکی قابل اطمینانی نیز بهره‌مند شوند.

صرفه‌جویی در هزینه

همان‌طور که می‌دانید تمامی پیشنهادهای نت‌برگ دارای تخفیف هستند. اما اگر از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ استفاده کنید، تخفیف‌های بیشتری خواهید گرفت. بسته‌ی پرتخفیف پزشکی و سلامت دارای پیشنهادهایی از قبیل شبیه‌ساز لاغری ورزشی، ماساژ سوئدی، کویتیشن، خدمات دندان‌پزشکی و میکرودرم و جوانسازی پوست است. در نظر داشته باشید که این پیشنهادها از میان برترین مراکز زیبایی و مطب‌های سطح شهر انتخاب شده‌اند. یکی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز بسته‌ی جذاب پزشکی و سلامت این است که هر چه تعداد بیشتری از خدمات آن را خریداری کنید، تخفیف بیشتری خواهید گرفت.

صرفه‌جویی در زمان

پیشنهادی که از همه نظر کامل و بی نقص باشد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ بسته‌‌ی پرتخفیف امروز یک پیشنهاد تمام عیار محسوب می‌شود. تمامی پیشنهادهای داخل این بسته نزدیک به هم هستند و دیگر نگرانی از بابت مسیرهای طولانی و پرترافیک سطح شهر نخواهید داشت. نه تنها برای رفتن به این مراکز در زمان شما صرفه‎جویی می‌شود؛ بلکه برای انتخاب و خرید نت‌برگ آن‌ها نیز زمان کمتری را صرف می‌کنید. چرا که این پیشنهادها منتخب بهترین مراکز زیبایی و سلامت نت‌برگ هستند و می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین با خرید این بسته می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کنید و هر روزی که خواستید از هر کدام از خدمات آن استفاده کنید.

نت‌برگ‌های فعال

نت‌برگ‌های غیر فعال