هر هفته تعدادی از بهترین و پرطرفدارترین پیشنهادهای نزدیک به هم نت‌برگ را در قالب یک بسته‌ی پرتخفیف برای شما مهیا می‌کنیم. مزیت این بسته‌ی هیجان‌انگیز در این است که دیگر دغدغه‌ی بررسی و انتخاب بین گزینه‌های مختلف را نخواهید داشت و در عین حال از تخفیف‌های ویژه‌تری نیز بهره‌مند می‌شوید. با استفاده از این بسته‌ها یک روز هیجان‌انگیز و پرتخفیف را با انتخاب‌های هوشمندانه و درست تجربه خواهید کرد. بسته‌ی امروز به رستوران و استخرهای شمال تهران اختصاص دارد. شمال تهران پر است از مکان‌‎های گردشگری و تفریحی، اما بازدید از این مکان‌ها و استفاده از خدمات مربوط به هرکدام، هزینه‌هایی دارد. با انتخاب بسته‌ پرتخفیف استخر و رستوران شمال تهران می‌توانید منتخب این پیشنهادهای غذایی و تفریحی شمال تهران را با تخفیف‌های بیشتری تجربه کنید.

صرفه‌جویی در زمان

انتخاب مکان تفریحی که رضایت همه‌ را جلب کند بسیار سخت به نظر می‌رسد. پیشنهادی که از همه نظر کامل و بی نقص باشد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ فرض کنید بلیط سینما تهیه کرده‌اید و به همراه خانواده شب را به دیدن فیلم مورد علاقه‌تان می‌گذرانید. اما بعد از پایان فیلم نظرها به سمت صرف شام در یک رستوران می‌روند. از طرفی فرصت زیادی برای تبادل نظر و انتخاب بهترین گزینه وجود ندارد. هر یک از دوستان یک پیشنهاد می‌دهد که بخاطر هزینه‌ی بالا و مسیرهای طولانی و پرترافیک توسط جمع تایید نمی‌شوند. در این مواقع بهتر است که از قبل برنامه‌ریزی کرده باشید. نت‌برگ با ارائه‌ی بسته‌های پرتخفیف، به شیوه‌ای که شما دوست دارید برای تفریح و گشت‌وگذارتان برنامه‌ریزی کرده است. با استفاده از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ می‌توانید به‌‌صرفه‌ترین و نزدیکترین گزینه‌ها را برای رستوران‌گردی و تفریح خود انتخاب کنید.

صرفه‌جویی در هزینه

همان طور که می‌دانید تمام پیشنهادهای نت‌برگ دارای تخفیف هستند. اما اگر از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ استفاده کنید، تخفیف‌های بیشتری خواهید گرفت. بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ شامل ایده‌هایی مهیج و تفریحی نزدیک به هم هستند که می‌توانند ایده‌ی یک روز به‌یادماندنی و نشاط‌آور را برای شما به ارمغان آورند.


(بدون نت برگ فعال)

نت‌برگ‌های غیر فعال