از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ خبر دارید؟
 فرض کنید بلیط سینما تهیه کرده‌اید و به همراه خانواده شب را به دیدن فیلم مورد علاقه‌تان می‌گذرانید. اما بعد از پایان فیلم نظرها به سمت صرف شام در یک رستوران می‌روند. از طرفی فرصت زیادی برای تبادل نظر و انتخاب بهترین گزینه وجود ندارد. در این مواقع بهتر است که از قبل برنامه‌ریزی کرده باشید. نت‌برگ با ارائه‌ی بسته‌های پرتخفیف، به شیوه‌ای که شما دوست دارید برای تفریح و گشت‌وگذارتان برنامه‌ریزی کرده است. با استفاده از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ می‌توانید به‌‌صرفه‌ترین و نزدیکترین گزینه‌ها را برای رستوران‌گردی و تفریح خود انتخاب کنید.

استفاده از این بسته‌ها چه مزایایی دارد؟
 همان‌طور که می‌دانید تمامی پیشنهادهای نت‌برگ دارای تخفیف هستند. اما اگر از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ استفاده کنید، تخفیف‌های بیشتری خواهید گرفت. این بسته‌ها شامل ایده‌هایی مهیج و تفریحی هستند که می‌توانند برنامه‌ی یک روز به‌یادماندنی و نشاط‌آور را برای شما به ارمغان آورند.

بسته‌ی پرتخفیف پیشنهادهای پارک ارم شامل چه پیشنهادهایی می‌شود؟
 پارک ارم را می‎‌توان جزو چند انتخاب اول شهروندان تهرانی برای تفریح و خوشگذرانی دانست. این مجموعه‌ی شاد و پرانرژی هر روز پذیرای تعداد زیادی از خانواده‌های تهرانی است که برای بازی و گذراندن اوقات فراغت پارک ارم را انتخاب کرده‌اند. این مکان تفریحی غرب تهران شامل چند پخش جذاب از جمله شهربازی 1، شهربازی 2، شهربازی 3، باغ وحش، استخر، توقفگاه، دریاچه‌ی قایقرانی و تالار است. در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های فوق‌العاده‌ی نت‌برگ را برای این مجموعه‌ی مهیج مشاهده کنید. این پیشنهادها شامل تخفیف برای باغ وحش، استفاده از بازی‌های هیجان‌انگیر پارک و .. می‌شود. انتخاب یک مکان مناسب برای تفریح آخر هفته یکی از چالش‌هایی است که هر هفته با آن روبرو می‌شویم. در این صفحه تعداد زیادی پیشنهاد پرتخفیف وجود دارد که می‌توانند ایده‌ی خوبی برای خوشگذارنی جمع‌های دوستانه شما باشند. موضوعی که این بسته را شگفت‌انگیزتر می‌کند این است که هر چه تعداد بیشتری از پیشنهادهای موجود در این بسته را انتخاب کنید تخفیف شما بیشتر خواهد شد.

(بدون نت برگ فعال)

نت‌برگ‌های غیر فعال