0 کد تخفیف موجود

تخفیف لاواژ | کد تخفیف لاواژ در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف لاواژ

از لاواژ خدمات حرفه ای بخواهید

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف لاواژ

کد تخفیف لاواژ

از لاواژ خدمات حرفه ای بخواهید

در شرایطی که تعدد سامانه های آنلاین فروش و ارائه انواع خدمات بالا رفته و انتخاب میان آن ها دشوار شده است، تنها سنگ محک برای کاربران کیفیت و تخصص سامانه هاست. مشتری ها به دنبال مرجعی می روند که به طور اخص روی یک زمینه در حال کار است و بدیهی است که کیفیت ارائه خدمات آن نیز بالا می رود.

لاواژ یک سرویس آنلاین حرفه ای در زمینه ارائه خدمات نظافت، پذیرایی و باغبانی و ... است. لاواژ این سرویس ها را برای منازل، دفاتر اداری، اماکن تجاری، باغ و ویلا ارائه می دهد.

درباره سرویس های خدماتی بزرگترین دغدغه میزبانان، نحوه عملکرد و کیفیت کار نیروهای خدماتی است. این موضوع میزبان را مجبور می کند تا وقت زیادی را برای کنترل این مسئله بگذارد. اما لاواژ این مشکل  را حل کرده است. لاواژ علاوه بر دادن خدمات متنوع، مسئول کنترل کیفیت خدمات ارائه شده نیز هست.

تیم لاواژ یک لیست از خدماتی که در منزل یا محل مورد نظر درخواست کننده باشد از قبل آماده نموده و در هر بار مراجعه قبل از شروع به کار لیست را با درخواست کننده به اشتراک می گذارد.

همکار خدماتی که برای ارائه خدمات از طریق لاواژ به محل مورد نظر اعزام می‌شوند، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی جهت ارائه خدمات هتلداری هستند. هم‌چنین سوابق آن‌ها قبل از پیوستن به لاواژ و کیفیت عملکردشان در ارائه خدمات با برگزاری تست های دوره ای به دقت بررسی می‌شود. سیستم هوشمند لاواژ با بررسی عملکرد گذشته و امتیازات کسب شده توسط نیروهای متخصص و نوع سرویس درخواستی، مناسب‌ترین فرد را برای ارائه خدمات به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

یکی از ویژگی های مهم لاواژ مشخص شدن زمان مورد نظر برای انجام خدمات، تعداد افراد و همچنین جنسیت آن ها از طرف کاربر است. لاواژ به کاربر این حق را داده است تا علاوه بر مشخص کردن تاریخ و ساعت، زن یا مرد بودن نیروهای خدماتی را نیز مشخص کند.

مرکز تماس و پشتیبانی لاواژ، همواره آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مشتریان است و به روش‌های گوناگون آنلاین، حضوری و تلفنی، در صورت بروز هرگونه مشکل، در کنار کاربران است.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت lavage.ir مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

25 هـزار تومان

کد تخفیف 25 هزار تومانی لاواژ

مهلت خرید: تمام شد