ارزش واقعی: 20,000 تومان
پرداخت شما: 3,800 تومان

266 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

خیابان شریعتی،قلهک،ایستگاه یخچال،پلاک 1467 - شماره تماس:22602774-22645154

ویژگی ها

- عکسبرداری و چاپ 2 قطعه عکس 18*13

- تعداد عکسبرداری به دلخواه مشتری

- آتلیه کودک با دکور طبیعی

- عکاسی اسپرت ، مدلینگ، خانوادگی

- دارای کادر مجرب خانم

- حضور حداکثر 3 نفر در عکس

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 05 اسفند تا 06 اردیبهشت 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در تعداد خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر 

- حضور 3 نفر در عکس بلامانع است

- ساعات مراجعه : همه روزه از ساعت 9 الی 20 

- مراجعه با تعیین وقت قبلی با تلفن ها : 22602774 و 22645154

- زمان استفاده : از 6 اسفند ماه تا پایان روز 6 اردیبهشت ماه

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

بچه‌ها و دوربین عکاسی به یکدیگر وابسته‌اند. از زمان تولد به بعد، از شیر خوارگی تا بلوغ، کودکان همواره توسط دوربین تعقیب می‌شوند. کودک معمولاً به این موضوع علاقمند است، اگر چه اکثراً بیش از آن سرگرم است که توجهی به عکاسی بکند. او تقریباً همیشه می‌تواند باعث بوجود آمدن عکس خوبی باشد. والدین اکثر عکسهایی را که از لحظات زندگی کودک گرفته شده، دوست دارند و می‌خواهند آن لحظه‌ها را حفظ کنند. اگر این عکسها توسط افراد حرفه‌ایی گرفته شده باشند، اگر چه به نظر می‌رسد فاقد آن احساس و درکی هستند که پدرها و مادرهای واقعی می‌توانند نسبت به کودک داشته باشند، ولی از نظر مهارت فنی، می‌توانند مورد توجه واقع شوند. مثلاً، ثبت لحظه جادویی که یک مادر، غرق در خلسه، با توده سلولی نالان که دست و پا می‌زند و از گوشت و خون خود اوست (لحظه زائیده شدن)، تکنیک و مهارت خاصی را طلب می‌کند. هر پدر و مادری آن لحظه را به یاد می‌آورند. این لحظه را می‌توان تقریباً به همان واقعیتی که در خودِ لحظه بوده، در یک عکس حفظ کرد.

همه مراحل بچه‌گی به همین‌گونه است، همه نقش‌هایی که یک نوجوان در حال رشد ایفاء می کند: چه جثه گوشت‌آلوی در حال تاتی پاپی که مثل یک بچه غول راه می‌رود، چه دختر خانم جوانِ مخالف سرا و عشوه‌گر و کنجگاو مردّد و چه جوان خیال باف و جنگجو. هیچ جا نمی توان موضوعی: به همه جانبه‌گی، به ناشی‌گری، اغواء کنندگی، متغیری، و قابل اعتمادیِ (از جهت ارزش داشتن برای صرف وقت) بچه پیدا کرد.

از نظر همکاری با عکاس بچه‌ها بهترین موضوعات هستند. بچه‌ها بدون هیچ مقدمه‌ایی وارد فضای عکاسی می‌شوند، آنها از نشان دادن خود و ژست گرفتن لذت می‌برند و موضوعات خستگی‌ناپذیری می‌باشند، زیرا اساساً یک کودک خستگی‌ناپذیر است: حتی بچه‌ای که حوصله کوتاه او ‌‌‌‌‍(برای ایستادن در مقابل دوربین) ناگهان تمام می‌شود و خود را با فعالیت دیگری سرگرم می‌کند، موضوع بهتری برای عکاسی خواهد بود (زاویه دیگری برای عکاسی ایجاد خواهد کرد). جورج کراوز (George Krause)، که عکس‌هایش در این باره مشهور است، می گوید: " وقتی سالها پیش عکاسی از کودکان را شروع کردم، همه چیز را به غیر از بچه‌ها کنار گذاشتم، همانگونه که اکثر عکاسان این کار را می کنند، این ساده‌ترین راه برای شروع کار است".


امتیاز و نظر خریداران این فروشنده

خیلی برخوردشون عالی بود

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

سمیرا جهانی

میتونم یک نت برگ بخرم و همراه همسرم عکس دو نفره بگیرم؟

نت برگ

دوست عزیز، بله، شما میتونید یکی از پکیجها رو انتخاب کرده و به همراه همسرتون ازش استفاده کنید. با تشکر

میثم سرحدی

گفتید بدون محدودیت در خرید ینی من میتونم 2تا بخرم و 4تا عکس بگیرم؟

نت برگ

میثم جان، خیر،هر نفر تنها امکان استفاده از یک نت برگ دارد،عدم محدودیت به جهت سهولت در خرید نت برگ برای دوستانتان در نظر گرفته شده است. با تشکر