ارزش واقعی: 60,000 تومان
پرداخت شما: 15,000 تومان

234 خرید

-

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

ولیعصر،روبروی پارک ملت،کوچه شهید انصاری، - شماره تماس:22056267

ویژگی ها

- جرم گیری دو فک

- جرم گیری با دستگاه pizo

- همراه با بی حسی موضعی

- بدون آسیب رسی به مینای دندان

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 07 اسفند تا 08 اردیبهشت 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در تعداد خرید نت برگ ها

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر و یک بار جرم گیری

- ساعات مراجعه : روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 17:30

- مراجعه با تعیین وقت قبلی با تلفن : 22056267

- زمان استفاده : از 8 اسفند ماه تا پایان روز 8 اردیبهشت ماه

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

جرم‌گیری؛ دوستی به ظاهر دشمن. این، عنوان بسیار خوب و گویایی است برای کسانی که با وجود داشتن دندان‌هایی زرد و جرم‌گرفته حاضر به انجام عمل جرم‌گیری نیستند. یعنی حاضرند عارضه جبران‌ناپذیر تخریب لثه‌ها، ورود عفونت به بدنشان از طریق جرم‌های موجود در دهان، بوی بد دهان و صحنه زشت دندان‌ها در هر لبخنشان را تحمل کنند اما مصرانه معتقدند جرم‌گیری خطرناک و بسیار مضر است و آسیب جدی به دندان‌ها وارد می‌کند. 

این تصور چند دلیل عمده دارد؛ اغلب مردم فکر می‌کنند جرم‌گیری مینای دندان را نازک می‌کند و سبب پوسیدگی آن می‌شود. علت آن هم این است که بعد از برداشته شدن لایه جرم، دندان‌ها به سرما و گرما حساس می‌شوند اما باید بدانید دستگاه جرم‌‌گیری اساسا قادر به تراش دندان نیست.

تصور بعدی این است که جرم‌گیری باعث فرسایش لثه و ایجاد فاصله بین دندان‌ها می‌شود. اما دلیل اصلی آن این است که جرم‌های تشکيل شده روی دندان به مرور لثه را خراب کرده و خود جايگزين آن مي‌شود. چون اين امر به مرور اتفاق مي‌افتد بيمار متوجه عقب‌نشينی لثه نمي‌شود و فضای خالی که بين دندان‌ها در اثر عقب‌نشينی لثه ايجاد مي‌شود از ديد بيمار پنهان مي‌ماند. بعد از جرم‌گیری به دلیل از بین رفتن رم‌ها فاصله ایجاد شده دیده می‌شود و چنين احساسی به دست مي‌دهد که جرم‌گيری باعث از بين رفتن لثه شده است. 

اما توصیه همه دندان‌پزشکان این است که به‌صورت مرتب و هر چند وقت یکبار حتما از جرم‌گیری استفاده کنید چون لثه‌ای که به علت وجود جرم تخریب می‌شود دیگر قابل به دست آوردن نیست و باید فاتحه آن را خواند. 


پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

جمیله طیبی

چرا نمیتونم نت برگ بخرم؟مگه فعال نیست؟

نت برگ

جمیله عزیز، زمانیکه مهلت خرید صفر میشود فرصت خرید به اتمام رسیده است. با تشکر

مجتبی محمدی

سلام من دیروز از درگاه پارسیان خرید انجام دادم؛هیچ چیزی ثبت نشد؛دیروز هرچه هم که تماس گرفتم؛تلفن شما اشغال بود!!!من از مطب این دکتر برای 16 اسفند وقت گرفته ام؛تکلیف چیست؟

نت برگ

آقا مجتبی، خریدی برای شما ثبت نشده. میتونید به صورت آزاد از خدمات این مطب استفاده کنید. ضمنا در صورت کسر مبلغ، ظرف 48 الی 72 ساعت مبلغ بعد از رفع مغایرتهای بانکی به حساب شما برگشت میخوره. با تشکر