ارزش واقعی: 30,000 تومان
پرداخت شما: 9,900 تومان

458 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

جردن، بالاتر از 4 راه اسفندیار، کوچه عاطفی شرقی ،ساختمان اداری آسیا، طبقه اول ،واحد 2 - شماره تماس:02122055054

ویژگی ها

- ماساژ ریلکسی با روغن گیاهی 

- ویژه بانوان

- مدت 45 دقیقه

- خاصیت درمانی

- از بین رفتن دردهای مفصلی و عضلانی

- رفع خستگی 

- از بین بردن استرس و اضطراب

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 14 فروردین تا 14 خرداد 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- ویژه بانوان

- زمان مراجعه : شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 18

- زمان استفاده : از 14 فروردین ماه تا پایان روز 14 خرداد ماه 1392

- مراجعه با هماهنگی قبلی با تلفن 22055054

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمیباشد

توضیحات

گاهی آدم بی‌دلیل احساس خستگی و کسالت خاصی در تمام بدنش دارد. هم خوب می‌خوابد هم خوب استراحت می‌کند اما احساس سر حالی و شادابی همیشگی را ندارد. یک تنبلی و رخوتی در تن آدم وجود دارد که قدرت انجام خیلی از کارها را از آدم می‌گیرد. بی‌حالی آدم هم تاثیر مستقیمی روی پوست صورت دارد. کدر و تیره می‌شود و بی‌حال.

در این موارد تنها یک راهکار برای شما وجود دارد؛ ماساژ. احتمالا تنتان نیاز به یک ماساژ درست و درمان دارد. یک ماساژ اساسی که با استفاده از کشش مثبت و فشار ملايم در مسير و امتداد خطوط انرژي انجام شود و سيستم انرژي بدنتان را ميزان و متعادل کند. همچنین یک ماساژور حرفه‌ای باعث ايجاد فضا در ساختار اسکلتي و ماهيچه‌اي بدن مي‌شود و باز شدن و انعطاف‌پذيري بدن و سهولت جنبش‌های تن از دیگر مزایای آن است. در کنار تاثیرات بسیار بر بدن، تاثیرات روانی ماساژ دیگر بر کسی پوشیده نیست. بعد از انجام آن ذهن و روح شما هم انگار هوایی خورده و شما حس سبکی بهتری هم در تن و هم در روانتان دارید. و اینگونه است که دیگر احساس‌ کسالت و رخوت شما به کل از بین می‌رود.


امتیاز و نظر خریداران این فروشنده

برخورد مناسب - حرفه ای در کار و منصف

برخورد گرم و با احترام

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

sara saeedi

سلام، من این نت برگ را چند هفته پیش خریدم و با توجه به اینکه در صفحه مربوطه نوشته شده بود هیچ محدودیتی در خرید وجود ندارد، 4 نت برگ خریدم ولی وقتی هفته پیش برای وقت گرفتن با سالن تماس گرفتم به من گفتند که هر نفر بیشتر از 2 نت برگ نمی تواند استفاده کند!! حالا لطفا شما بفرمایید که با این 2 تا نت برگ غیر قابل استفاده و هزینه ای که کردم چگار باید کرد و چه کسی پاسخگو هست؟ متاسفانه تکرار این موارد و ناهماهنگی ها باعث میشود که هم سایت شما و هم اینچنین موسسه هایی اعتبار و مشتریهای خودشان را در این بازار پر از رقابت از دست بدهند. با احترام سارا

نت برگ

سارا جان، لطفا در این خصوص با پشتیبانی تماس بگیرید. با تشکر

فربد دانش کار آراسته

سلام من این نت برگ رو تقریبا یک هفته پیش خریدم برای استفاده خودم و تا اونجایی که یادمه اون موقع هرچی دقت کردم مطلبی در مورد اینکه ویژه بانوان هست ندیدم ولی امروز که به نتبرگ های من مراجعه کردم برای رزرو و استفاده دیدم که نوشته ویژه بانوان . نمی خوام قضاوت کنم چون واقعا مطمئن نیستم ( هرچند که در زمان خرید به این نکته خیلی دقت کردم ) در هر صورت اگر واقعا در زمان خرید ویژه بانوان بودن قید نشده باشد و بعدا این توضیح اضافه شده باشد واقعا جای تاسف داره امیدوارم که من اشتباه کرده باشم چون نت برگ رو دوست دارم و ترجیح می دم اعتمادم بهش از بین نره !

نت برگ

دوست عزیز، سالنهای زیبایی کلا مختص بانوان هستند و به آقایان در آنها خدماتی ارائه نمیشود. در هر صورت با پشتیبانی تماس بگیرید. با تشکر