ارزش واقعی: 50,000 تومان
پرداخت شما: 19,000 تومان

41 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

فرمانیه،خیابان سعیدی،کوچه ارباب،پلاک 1

ویژگی ها

- 50 شات لیزر 

- دستگاه IPL

- ویژه بانوان و آقایان

- انتخاب محل لیزر بر عهده مشتری

- محیط سالم و بهداشتی

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 23 اردیبهشت تا 24 مرداد 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر و یک جلسه

- امکان خرید نت برگ های بیشتر جهت هدیه به دوستان 

- قابل استفاده برای بانوان و آقایان

- ساعات مراجعه : همه روزه ازساعت 9 الی 17 

- مراجعه با هماهنگی قبلی با تلفن 61-26110459

- زمان استفاده : از 24 اردیبهشت ماه تا پایان روز 24 مرداد ماه

- یک هفته قبل از مراجعه رزرو انجام دهید

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

چه بخواهیم چه نخواهیم موهایمان همیشه رشد می‌کنند؛ البته اگر این موها روی سرمان باشد بسیار هم خوشحال مي‌شويم اما اگر در نواحی دیگر بدن و به‌خصوص بالای لب، چانه و گونه باشد خوشحال که نمي‌شويم هيچ‌، کلافه هم مي‌شويم و هر روز به دنبال راهی برای خلاصی از شر آنهاییم. برای این کار راه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد اما پزشکان معتقدند تمام این راه‌ها موقتی است و بعد از مدتی موهای زاید باز هم سر از پوست شما در می‌‌‌آورند و باعث ناراحتی شما می‌شوند.

در میان روش‌های موقتی مختلف، لیزر درمانی روشی است دائمی، بدون درد و عوارض جانبی که اصولا پزشکان هم آن را برای درمان موهای زائد نقاط مختلف بدن توصیه می‌کنند. لیزر یک روش مطمئن در برطرف کردن موهای زائد بدن است زیرا فقط جهت نفوذ در ریشه مو طراحی شده است. بنابراین برای بقیه قسمت‌هاي بدن شما عامل مخربی محسوب نمي‌شود. در عملیات درمانی لیزر مراقبت‌هاي لازم انجام مي‌شود تا پوست اطراف صدمه‌اي نبیند. این روش بر پايه حرارت دادن رنگدانه ملانين در سلول فوليكول مو است. این حرارت به اندازه‌اي است که مکانیسم رشد مو را غير‌فعال می‌کند. با توجه به اینکه این اشعه فقط توسط رنگدانه موجود در فوليكول جذب مي‌شود به سلول‌هاي اطراف پوست هیچ صدمه‌اي وارد نمی‌کند. لیزرها سريع‌تر عمل مي‌كنند و در مقایسه با تكنيك‌ها و روش‌هاي دیگر مانند مومک، بي‌رنگ كردن‌، کندن، اصلاح با تیغ و الکترولیز در کاهش تعداد موها تقریبا نتیجه کار دائمی است.


پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

سارا الله دادي

سلام ميشه خواهش كنم ليزر از بين برنده لك هاي دست ( ناشي از آفتاب، سن بالا، بارداي و....) را تخفيف دا ربگذاريد؟؟؟ آخه خيلي وقته منتظريم

حمیده اثناعشری

سلام. ۵۰ شات سطح خیلی کمی رو پوشش میدهد.در صورت امکان تعداد نت برگهایی که هر فرد مجاز به استفاده از آن می باشد را افزایش دهید.