ارزش واقعی: 220,000 تومان
پرداخت شما: 19,800 تومان

576 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

شهید دستگردی (ظفر شرقی) ، بین نفت و فرید افشار، - شماره تماس:021-22227130

ویژگی ها

100 شات لیزر رفع موهای زائد برای استفاده در یکی از نواحی دستها و یا پا ها و یا فول بادی

- این نت برگ برای نواحی صورت و زیر بغل و بیکینی قابل استفاده نمی باشد

- مناسب برای انواع پوست حتی پوست های تیره (تکنولوژی این دستگاه IPL تکنولوژی جدید شرکت MAPLE کانادا می باشد که تکنولوژِ پیشرو در زمینه ساخت دستگاه های IPL می باشد)

- دارای سیستم خنک کننده (کولینگ قوی) جهت کاهش درد

- ابعاد هر شات 0.5 * 4 cm

- برای لیزر کل بدن 4 نت برگ نیاز است

- برای لیزر ناحیه پاهای کامل 2 نت برگ نیاز است

- برای لیزر ناحیه دستهای کامل 1 نت برگ نیاز است

- انجام لیزر ناحیه به صورت ناقص و نیمه تمام موجود نمی باشد

- ایجاد لطافت، شادابی و جوانی دوباره پوست با رفع موهای زائد

- انجام لیزر زیر نظر خانم دکتر علائی (پوست و مو - جراحی های کوچک سرپایی)

- دارای پروانه از سازمان نظام پزشکی

- محیطی آرام، مدرن و بهداشتی با امکان استفاده از اینترنت وایرلس

- پذیرایی با نوشیدنی گرم

- هزینه هر شات اضافه در محل برای نت برگی ها با 50% تخفیف و پرداخت 1100 تومان به جای 2200 تومان

ویژه نت برگی ها: امکان استفاده از سایر خدمات کلینیک آرین با 20% تخفیف و پرداخت هزینه جداگانه در محل

- برای مشاهده سایر خدمات قابل ارائه در کلینیک اینجا کلیک کنید

-  اینجا کلیک کنید وعکس های مربوط به خدمات انجام شده پوست و مو را روی چهره یکنفر مشاهده نمایید و نظر خود را اعلام نمایید که آیا به نظر شما بعد از انجام خدمات چهره وی 10 سال جوانتر و شادابتر و زیباتر به نظر نمیرسد

- برای مشاهده توضیحات پیشنهاد لیزر اینجا کلیک کنید

- برای مشاهده عکس های لیزر اینجا کلیک کنید

- مشاهده نت برگ کویتیشن

- مشاهده نت برگ رژیم غذاییشرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 29 تیر تا 31 شهریور 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر در یک جلسه و یکی از منطقه های دستها و یا پاها . یا کل بدن به دلخواه شما

- هر نت برگی مجاز به خرید بن برای سه جلسه مراجعه در طول دوره 3 ماهه می باشد پس برای لیزر ناحیه دستها حداکثر 3 نت برگ برای سه جلسه مراجعه و انجام لیزر کامل تمام ناحیه های هر دو دست می باشد و یا اینکه مجاز به خرید 6 نت برگ برای یک دوره سه ماهه و انجام سه جلسه لیزر کامل تمامی ناحیه های هر دو پا می باشد و یا اینکه مجاز به خرید 12 نت برگ برای یک دوره سه ماهه و انجام سه جلسه لیزر کامل تمامی نواحی بدن می باشد

- امکان خرید نت برگ های بیشتر برای هدیه به دوستان و آشنایان

- ویژه بانوان

- زمان مراجعه : شنبه الی چهار شنبه از ساعت 9 صبح الی 19 و پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 13 (به جز تعطیلات رسمی)

- زمان استفاده: از یکروز پس از خرید تا پایان روز 31 شهریورماه

- با توجه به محدودیت تعداد پذیرش روزانه، اولویت رزرو با کسانی است که سریعتر هماهنگی و رزرو انجام دهند

- مراجعه فقط با هماهنگی با تلفنهای 22926107- 22227130

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمیباشد

توضیحات

راز جوانی، زیبایی، شادابی و تناسب اندام را از ما بخواهید

پاین نت برگ به افرادی که: اکوتان مصرف می کنند و یا اینکه از آخرین مصرف آن 6 ماه نگذشته باشد، از داروهای پیلینگ (CO2، شیمیایی و ... ) و نازک کننده پوست در منطقه مورد لیزر استفاده می کنند و یا اینکه از آخرین تاریخ مصرفشان 1 تا 3 ماه نگذشته باشد، ترتینونین در منطقه مورد لیزر مصرف می کنند و یا اینکه از آخرین مصرفشان کمتر از 2  تا 4 هفته می گذرد، رنگ پوست تیره دارند، پوست خود را برنزه کرده اند و یا اینکه از1 تا 3 ماه قبل از انجام لیزر رفع موهای زائد از سولاریوم یا آفتاب گرفتن استفاده نموده اند، رنگ موهای آنها سفید و یا خیلی روشن است است، پوست منطقه لیزرشان دارای زخم و سوختگی و عوارض پوستی ترمیم نشده است، خانمهای باردار، افرادی که مشکلات هورمونی دارند، پیشنهاد نمی شود.برای دریافت نتیجه بهتر این موارد را رعایت نماید: از 30 روز قبل از انجام لیزر رفع موهای زائد منطقه مورد نظر برای لیز را SHAVE  (با ژیلت و یا قیچی) نماید، از 30 روز قبل از انجام لیزر از بند، موچین، کرم های موبر، اپیلاسیون و یا موم استفاده نشود زیرا جهت انتقال انرژی به فولیکول مو به ساقه مو نیاز داریم، 48 ساعت قبل از لیزر رفع موهای زاید آخرین SHAVE را انجام دهید، بعد از لیزر رفع موهای زائد هر رو  SHAVE را انجام دهید. در صورت عدم امکان SHAVE وزانه حداقل 3 بار SHAVE در تاریخ های 48 ساعت بعد از انجام لیزر و 2 هفته بعد از انجام لیزر و 48 ساعت قبل از جلسه بعدی لیزر رفع موهای زائد انجام شود، در طول مدت انجام جلسه های لیزر رفع موهای زائد از سولاریوم استفاده ننماید و پوست خود را از تابش نور خورشید محافظت نماید، فاصله بین جلسه های لیزر رفع موهای زائد بین 3 تا 6 هفته یکبار می تواند باشد که با توجه به نظر پزشک مشخص می شود، انجام جلسه های لیزر رفع موهای زائدپس از تکمیل دوره درمان و رفع موهای زائد برای سالهای بعدی به عنوان درمان نگهدارنده لازم است که با توجه به نظر پزشک تکرار شود. (برای سال اول معمولاً فواصل جلسه ها بین 2 تا 6 ماه و برای سالهای دوم به بعد نیز بین 6 تا 12 ماه یکبار تکرار  خواهد شد تا از رویش موهای جدید جلوگیری و لطافت پوست حفظ گردد.)، تا 24 ساعت بعد از انجام لیزر از شوینده ها استفاده نشود، ازکرم های بی حسی موضعی و ICE  PACK قبل از انجام لیزر رفع موهای زائد و پس از انجام لیزر در منطقه مورد نظر استفاده نماید، عوارض جانبی لیزر رفع موهای زائد کم است و ممکن است با قرمزی و تورم در منطقه لیزر شده توام باشد که با مراقبت به سرعت برطرف خواهد شد

راز دستیابی مجدد به جوانی، شادابی و تناسب اندام را از ما بخواهید

داستان موهای زائد بدن و به خصوص صورت، داستانی پر دردسر و در موارد بسیار زیادی مشکل‌ساز است.

آیا شما با موهای زائدتان همیشه و همواره درگیری ندارید و زیبایی صورت و یا بدنتان را نگرفته‌اند؟

آیا به انواع راه‌ها و روش‌های ممکن متوسل شده‌اید که از شر موهای زاید صورت و بدنتان خلاص شوید، اما به محض از بین بردن این موها، بعد از یکی دو روز در روز سوم سیاه‌تر و آشکارتر از قبل هربار خود نمایی‌ می‌کنند؟

تصور کنید به‌صورت ناگهانی به مهمانی دعوت می‌شوید و دقیقاً نمی د‌انید با موهای فراوان روییده در صورتتان باید چیکار کنید. قبل از مهمانی یا مراسم و یا مسافرتی و یا نه کلاً در تمام مواقع عادی باید وقت زیادی بگذارید برای از بین بردن این موها آن هم برای یک مقطع زمانی خیلی کوتاه و معمولاً کمتر از یک هفته ای و بعد از گذشت این مدت باز همان آش است و همان کاسه.

یعنی باز هم در آینه اولین و تنها چیزی که توی ذوق می‌زند موهای زائدی است که هر کدام از یک طرف رشد کرده و لطافت و زیبایی پوست شما را یکسره از بین برده‌است. باز همان دور همیشگی تکرار می‌شود یعنی باید به آرایشگر زنگ بزنید ساعاتی از محل کار خود مرخصی بگیرید یا از زمان استراحت و تفریح بزنید و وقت بگذارید تا تنها برای چند روز دیگر راحت شوید.

بعضی از قسمت‌های صورت مثل زیر چانه یا کنار گونه‌ها و یا پشت لب موهایی رشد می‌کند با چه ضخامت و سماجتی! فردای روزی که پوستتان را تمیز می‌کنید سیاهی خاصی روی پوستتان ظاهر می‌شود و هر لحظه امکان رویش این موها وجود دارد. در این مواقع حوصله تان حسابی سر می‌رود و دنبال روشی آسان و کم دردسر و دائمی برای درمان این موهای مزاحم می گردید.

برای رفع موهای زائد روش‌های زیادی وجود دارد اما از میان تمام روش‌های موجود، لیزر از سایر روشها موثرتر و دائمی تر و در عین حال بی‌عارضه‌ترین و کم دردسرترین روش‌هاست. بعضی از مراجعین به دلایل مختلف خصوصاً عدم اطلاع و آگاهی از ماهیت لیزر از این روش می‌ترسند و تصور می‌کنند این روش عوارضی داشته باشد. اما این افراد باید بدانند که لیزر طیف خاصی از نور تقویت شده است که فقط ۲ تا ۳میلی متر به زیر پوست نفوذ می‌کند و با برخورد با فولیكول (ریشه) موهای زاید آن را تخریب می‌کند و به بافت‌های مجاور آسیبی نمی‌رساند و امكان رشد موهای زاید در منطقه مورد نظر از بین می‌رود این درمان در چند مرحله انجام می‌شود هر جلسه که فواصل بین جلسه ها با نظر پزشک و متناسب با دوره رویش موهای جدید منطقه مورد نظر برای لیزر معمولاً با فواصل زمانی ۴ تا ۶ هفته ای انجام شود ریشه موهای زائد ضعیف‌تر و نازک‌تر می‌شود تا آنکه کاملا از بین برود.

نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع، موفقیت‌آمیز و دایمی است در این ایام مراقبت از پوست در برابر آفتاب و رعایت برخی نکات در گرفتن نتیجه بهتر بسیار موثر است. لیزر، آخرین و جدیدترین راه برای درمان موهای زاید است. ولی در هر حال باید انتظار شما از این روش درمانی هم معقول و واقع‌گرایانه باشد. پزشكان معتقدند اثر بخشی لیزر به اثبات رسیده است. پس از لیزر، اغلب موها در عرض ۲ هفته از بین می‌روند. البته این حرف به آن مفهوم نیست كه همه موهای زاید در اثر لیزر به صورت دائمی از بین می‌رود بنابراین برای رفع موهای زائد یک منطقه نیاز به انجام چند جلسه لیزر است که تعداد جلسه ها و فواصل آنها با توجه به نظر پزشک مشخص می شود. اما اگر پس از لیزر باز هم موهای زائد مجددا رشد كند، به تعداد كم و نازکتر از موهای قبلی خواهد بود (البته این موهای جدید و ظریف که بعد از مدتی مجدداً رشد نموده و در منطقه لیزر شده مشاهده می گردند نیز با رعایت نظر پزشک وانجام جلسه های لیزر رفع موهای زاید نگهدارنده از بین خواهند رفت).

رعایت نکات پزشکی در طول دوره های لیزر و زمان انجام هر مرحله نیز در اثر بخشی لیزر بسیار موثر است. چون در زمان کوتاهی موهای زائد از بین می‌رود بنابراین با کمی تحقیق حتماً به این نتیجه می‌رسد که با استفاده از لیزر رفع موهای زائد برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید و لطافت و شادابی پوست خود را باز یابید. 

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

Aida Mehr

مگه ننوشتید تمام پا؟پس چرا من زنگ زدم به کلینیک میگن فقط یه ناخیه کوچیک از پا رو شامل میشه؟!

نت برگ

دوست عزیز، لطفا در این خصوص با پشتیبانی تماس بگیرید. با تشکر

زهرا ايران پور

سلام من با اين كلينيك طي هفته گذشته چندين بار تماس گرفتم تلفنها يا اشغال است ويا كسي جواب نميدهد خواهشا شما پيگيري بفرمائيد ...