ارزش واقعی: 20,000 تومان
پرداخت شما: 6,800 تومان

14 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

پاسداران، نگارستان هشتم، بعد از میدان فرخی یزدی، پلاک 29 - شماره تماس:22849548-22865765

ویژگی ها

- یک جلسه نوروفیدبک و بیوفیدبک

یک فرایند یادگیری، با کاربرد تکنولوژی کامپیوتر

نوروفيدبک روشي ايمن و بدون درد است

جهت رفع نابهنجاري امواج مغزي

- برای مشاهده توضیحات کامل حتما به پایین مراجعه نمایید

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 03 آبان تا 03 دی 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- زمان مراجعه: شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 20

- مراجعه فقط با هماهنگی قبلی با شماره های 22849548 و 22865765

- زمان استفاده : از 3 آبان ماه تا پایان روز 3 دی ماه

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی می باشد

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

درمان نوروفیدبک،یک فرایند یادگیری، با کاربرد تکنولوژی کامپیوتر- است. هدف آن آموزش خودتنظيمي به مغز است و سعي دارد به مغز ياد دهد كه چگونه خود را تنظيم كند در واقع مانند آيينه‌اي، كم و كاستي‌هاي مغز را به خودش نشان مي‌دهد و با فيدبکي که از امواج مغزي ارائه مي‌دهد، مغز را در تنظيم فعاليت خود کمک ‌نمايد.نوروفيدبک روشي ايمن و بدون درد است كه در طي آن حس‌گرهايي كه الكترود ناميده مي‌شوند، به سر بيمار متصل مي‌گردد. در نوروفيدبك، براساس پروتكل‌هاي مشخص، بازخوردهاي مناسب در جهت رفع نابهنجاري امواج مغزي به بيمار ارائه مي‌شود. اطلاعات دريافتي توسط دو مانيتور جداگانه در اختيار بيمار و درمانگر قرار مي‌گيرند. در اين حالت هم بيمار و هم درمانگر قادر خواهند بود امواج مغزي بيمار را مشاهده كنند. در نتيجه فرايندهاي ناهشيار و غير ارادي (فعاليت امواج مغزي)، براي بيمار كاملاً محسوس مي‌گردد (از طريق مشاهده آنها در كامپيوتر) و بيمار با كمك درمانگر و ارائه محركهاي ديداري-شنيداري قادر خواهد بود امواج نابنهجار را دستكاري كرده و در طي جلسات درمان آنها را به حالت بهنجار تبديل كند. در رايج‌ترين روش مورد استفاده براي نوروفيدبك، بيمار در مانيتور خود يك بازي ويديوئي انجام مي‌دهد. البته بر خلاف بازيهاي رايج بيمار نبايد از دست خود استفاده كند بلكه اين كار را از طريق الگوي امواج مغزي خود انجام مي‌دهد. درمانگر در طول درمان امواج مغزي و تحليل هاي صورت گرفته از آنها را در مانيتور خود مشاهده مي‌كند و جريان بازي را به گونه‌اي هدايت مي‌كند تا الگوي مناسب و بهنجار امواج مغزي فعال گردد. ايده اصلي درمان اين است كه مغز با مشاهده نابهنجاري امواج خود، ياد مي‌گيرد خود را اصلاح نمايد. اين امر در روند درمان و بر اساس اصول يادگيري صورت مي‌گيرد.دردرمان با نوروفيدبك، مغز در مواجهه با مشكلات جديد و خارج شدن از نظم خود، نيازمند ماده دارويي خارجي نمي‌باشد چرا كه مي‌تواند از طريق فرايند خودتنظيمي، نظم جديد خود را بدست آورد. در حالیکه داروها به عنوان يك ماده خارجي سعي در تنظيم فعاليت‌هاي مغز دارند. بنابراين با قطع آن‌ها، نظم ايجاد شده در مغز نيز از بين مي‌رود و مغز مجدداً براي اينكه تنظيم خود را به دست آورد نيازمند داروست.«در واقع در دارودرماني به مغز ماهي داده‌ايم، در‌حالي‌كه در نوروفيدبك ماهيگيري ياد داده‌ايم.»

هفت سنگ

امتیاز و نظر خریداران این فروشنده

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

leila hedayati

با سلام آیا در یک چیسه می توان اد اثر بخشی روش اطمینان حاصل کرد؟

نت برگ

لیلا جان، یک جلسه اثربخش نمی باشد. شما می بایست در جلسه اول جهت ارزیابی شرکت کنید تا تعداد جلسات مورد نیاز برای شما مشخص شود.

amir hatami

سلام برای استفاده از این روش درمانی چند جلسه نیاز هست ؟ آیا با یک جلسه مشکلات برطرف میشود؟

نت برگ

امیر عزیز، خیر، با یک جلسه مشکلات برطرف نمی شود در خصوص مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می بایست با مؤسسه هفت سنگ تماس بگیرید.