ارزش واقعی: 35,000 تومان
پرداخت شما: 25,900 تومان

29 خرید

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

یوسف آباد، نبش 41، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد 8 - شماره تماس:021-88616947

ویژگی ها

- بازدید طبیعت زبیای جنگل های الیمستان

- پیاده روی در جنگل

- تجربه کوهپیمایی در مه و باران

- چشم انداز های بکر

- خدمات تور : وسیله نقلیه توریستی در اختیار با توجه به تعداد گردشگران ، بیمه حوادث مسافرتی و مسئولیت مدنی ، راهنما و کمک راهنما

- صبحانه در رستوران

- پذیرایی مختصر عصرانه

- همراهی تیمی با سرپرست

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 10 اسفند تا 11 اسفند 1391

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- ظرفیت محدود : تنها 20 نت برگ موجود است

- حد نصاب تشکیل تور 15 نفر می باشد

- هماهنگی قبلی با شماره تلفن: 88252074

- خریداران محترم بایستی بلافاصله پس از ثبت خرید خود با ژیوار جهن هماهنگی تماس گرفته در غیر اینصورت مسئولیت با خودشان میباشد

- آغاز حرکت جمعه 11 اسفند 1391 ساعت 5 صبح در خیابان ملاصدرا، تقاطع شیراز شمالی و بازگشت ساعت 22 شب 

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- تجهیزات مورد نیاز : لباس اضافی، کفش کوهپیمایی،کوله پشتی شخصی، ظروف اولیه شخصی، کرم ضد آفتاب، عینک و کلاه، زیرانداز یکنفره، سون، قرص و داروهای شخصی، باتری و شارژر

- برنامه سفر :سفر یک روزه به جنگل زیبای الیمستان در هر فصل زیبایی­هایی خاص خود را دارد.مدت زمان این برنامه از ساعت 5 صبح تا 22 شب می باشد. حرکت ساعت 5 بامداد خواهد بود، بعد از حرکت حوالی روستای وانا صبحانه صرف خواهد شد و حوالی ساعت 10 به روستای الیمستان می­رسیم. روستای الیمستان نقطه­ی حرکت کوهنوردان برای فتح قله­ی 2502 متری امام زاده قاسم است که با توجه به سطح برنامه ما تا قسمتی از مسیر صعود می­کنیم.کل مسیر 2 ساعت رفت و 1.30 ساعت برگشت خواهد بود.در روزهای ابری صعود تا ارتفاعات این امکان را به ما می­دهد که در سطحی بالاتر از ابرها قرار بگیریم و در روزهای آفتابی دورنمای قله­ی دماوند و استان مازندران از زیبایی­های آن خواهد بود.همچنین ارتفاعات الیمستان به پائیز هزار رنگ و زمستان­های پر برف­اش معروف است.

توضیحات

قبلا درباره ایمیل‌های حسرتناک برایتان نوشته بودم. یادتان هست. گفته بودم ایمیل‌های حسرتناک به آن دسته از ایمیل‌هایی گفته می‌شود که حاوی تصاویری زیبا و سرسبز و خنک و مطبوع است که شما در یک روز سخت کاری زیر نگاه‌های چپ چپ مدیرتان آنها را چک می‌کنید و روحتان پرواز می‌کند برای یک لحظه حضور در یکی از این تصاویر بکر.

حالا واژه دیگری را هم اضافه می‌کنیم؛ سرچ‌های حسرتناک. این هم مانند اولی است. فقط یک بار تصاویر جنگل الیمستان را سرچ کنید تا به عمق معنای واژه من پی ببرید.

به قدری هوا از داخل تصاویر خنک و مطبوع است که دلتان می‌خواهد همان لحظه کار و زندگی را رها کنید. دست خودتان را بگیرید و وردارید ببرید جایی بین آن همه سبزی و خنکی و سبزی گم شوید. بعد که حسابی از این همه دود و بوق و دَم رها شدید زیر یک درخت بلند بنشینید و بعد به صدای جنگل گوش کنید. آخیــــــش! روح آدم قلقلک می‌شود در این همه اکسیژن خالص. حالا از زیر درخت بلند ‌شوید و کم کم مسیر رو به بالا را طی ‌کنید. بالا و بالاتر بروید. یک مسیر باریک. بعد یک رود کوچک با آبی زلال در پایین و درخت و سبزه.

بالای بالا که رسیدید خودتان را حتما رهای رها کنید. یک فضای کاملا باز است از یک طرف رو به دریا و از یک طرف رو به دماوند. به آنجا که رسیدید یک لحظه چشم‌هایتان را ببندید و نفس عمیقی بکشید.

حالا به سر کار و پشت مانیتورتان برگردید و غصه نخورید می‌توانید همین تعطیلات پیش رو بروید الیمستان. 

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.