ارزش واقعی: 10,000 تومان
پرداخت شما: 5,000 تومان

176 خرید

-

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

مهر آباد جنوبی، 20 متری اول توکلی، روبروی درب - شماره تماس:42091000

ویژگی ها

- امکان سفارش از منوی باز پیتزا بلوط تا سقف 10,000 تومان

    - پیتزاها

    - ساندویچ ها

    - پیش غذاها

- حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده وجود ندارد

- برای مشاهده منو اینجا کلیک کنید

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 25 مهر تا 25 آذر 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- ساعات کاری: همه روزه از ساعت 11.30 صبح الی 22

- زمان استفاده: از 25 مهر ماه تا پایان روز 25 آذر ماه

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی می باشد

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

به قیافه آدم‌ها موقع خوندن منوی فست‌فود نگاه کردید؟ این بار کمی دقت کنید. با دقت تمام اول اسم غذا و بعد جزئیات که شامل محتویات غذا می‌شه را دنبال می‌کنند. در پایان هر کدام مکث کوتاهی می‌کنن آب دهنشون را به اصطلاح قورت می‌دن و میرن سراغ عنوان بعدی و باز داستان به همین منوال ادامه داره. در مورد برخی از اسامی کمی این تامل و ابی که از دهن راه می‌افته بیشتره و در مورد بعضی کمتر. اما اصل مشترک در تمام مواقعی که قرار از یک منوی باز یک نوع فست فود انتخاب کنید اینه: هر اسمی را که می‌خونید مطمئن می‌شید که همین غذا را می‌خواید. به انتهای منو که میرسید هوس لیست بلندی از انواع پیتزا و ساندویچ و پاستا و هر گزینه پیشنهادی موجود در منو را دارید. بعد تصمیم می‌گیرید که حداقل دو یا سه نوع غذا سفارش بگیرید. با کلی خویشتن‌داری دو نوع غذا سفارش می‌دید و تا رسیدن و آماده شدن غذای شما، حرکت گارسون و غذاهایی را که به هر میزی می‌بره با نگاه تا جایی که می‌تونید دنبال می‌کنید و ...

این داستان در فست‌فود چشم آهو هم با تمام جزئیات و با شدت بیشتری ادامه داره با این تفاوت که بعد از خوردن یک غذای کامل، با چشم در منوی موجود دنبال اسم هیجان ‌انگیز دیگری می‌گردید برای دفعه دومی که حتما به آنجا سری میزنید. 

در فست فود بلوط از یک غذای خوب لذت ببرید و مشتری دائمی بمانید. با 50 درصد تخفیف و پرداخت 5000 تومان تا 10000 تومن سفارش دهید.

بلوط

بلوط


پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

آرزو پوري فام

سلام يعني من اگه بخوام برم فست فود بلوط سفارش بدم نميتونم سفارشمو بيارم بيرون؟ من ميخوام 10 تا نت برگ بگيرم بعد برم تحويل بگيرم بيارم خونه ، نميشه ؟

نت برگ

آرزو جان، خیر این امکان وجود ندارد.

سوگل سوگل

سلام ما دو نفريم مثلا دوتا ساندويچ هات داگ ميخواهيم با قيمت 5500 تومن ، اينو چطوري بايد نت برگ بگيريم ؟ خوب ما نميتونيم تا سقف 20000 تومن بخوريم ؟ ميشه راهنمايي كنيد .

نت برگ

سوگل جان، هر فرد به طور جداگانه میتواندتا سقف مبلغ ذکر شده از منوی ارائه شده در سایت سفارش دهد که میتواند شامل یک غذای اصلی و یک پیش غذا تا سقف تعیین شده باشد.

برچسب های مرتبط